KONST / Litografier / Färglitografi 14367249
nr 1436 7249
Färglitografi
Anders Hultman, Hamn. Signerad, numrerad 264/295. Färglitografi, bildmått: 24x28, yttermått inklusive ram: 42x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:20:43
3/12 07:39:56